Az idei volt az egyik legjobb túra

A Csömöri Bringafesztivál idén is a méltán népszerű kistérségi kerékpáros körtúrával zárult, amelyen rendkívül lelkes brigád tekerte végig a közel 80 kilométeres távot.

Vasárnap reggel a Béke térről indult útnak a közel 40 fős bringáscsapat, hogy aztán falja a kilométerek mellett a különböző megállókban a finom falatokat is. A csömöri rajtot követően a szokásos célállomások következtek és szinte mindenhol volt becsatlakozó! A Naplás-tó melletti madárgyűrűző ház után Rákosmente, majd Pécel, Isaszeg és a gödöllői fagyizás következett a város főterén.

Egy kisebb emelkedő végén, a szadai Székely Bertalan Óvoda és Bölcsőde, majd egy komolyabb erőpróba után a jól ismert mogyoródi pincesor következett. Szilasliget, majd a kistarcsai fagyizás után a nagytarcsai kitérő következett. Csömörre visszatérve a fáradt csapat begurult a Béke térre, ahol mindenkinek jól esett a fárasztó nap után némi harapnivaló. A közel 80 kilométeres távot mosolyogva teljesítették a rutinosabb bringások és a legifjabbak is. Az élménybeszámolók szerint az utóbbi évek egyik legjobb túráját zártuk. Gratulálunk!

Köszönjük a részvételt, hamarosan újra találkozunk!