Címvédés a nyitónapon

Papírforma eredmények születtek a csömöri MTB XCC országos bajnokságon: a férfiaknál a címvédő Palumby Zsombor, a nőknél Buzsáki Virág állhatott a dobogó tetejére.

Tikkasztó kánikulában került sor pénteken az XCC (Short Track) országos bajnokságra a jól ismert és közkedvelt csömöri Bulgárkertben. A 700 méteres körpályán a férfiak mezőnyében 10 kör megtétele után magabiztosan nyert a címvédő Palumby Zsombor, csapattársa, Gerely Attila és a Cube-Csömör ifjú tehetsége, Sylvester Balázs előtt. A hölgyek versenyében 8 kört kellett teljesíteni, a tavalyi ezüstérmes Buzsáki Virág ezúttal győzött, Bokros Csenge Anna és a csömöri Schmidel Regina előtt.

Szombaton, az MTB XCO országos bajnokság idejére várhatóan még nagyobb forróság köszönt majd településünkre, a vízhiány továbbra is aggasztó a térségben, így mindenki készüljön elegendő frissítővel!