Eredménylista 2017

MTB XCO Csömör Nagydíj C2

U9 fiú
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U104 RÓNAY Kristóf Bike-Zone
2 U101 BAKÓ Donát Pilis Cross Country Club
3 U110 MARTONICS Armand FEMAT-ZKSE
4 U106 SZÉP Damján FEMAT-ZKSE
5 U105 SEBESTYÉN Márton FEMAT-ZKSE

U9 lány
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U4 SZÜCS Borbála FEMAT-ZKSE
2 U2 KÁLMÁN Luca FEMAT-ZKSE
3 U1 BENEDEK Zsófia Bike-Zone

U11 Fiú
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U317 KOVÁCS Áron Focus Team Hungary
2 U314 KÁLMÁN Dániel Ákos FEMAT-ZKSE
3 U312 HORVÁTH Bence Focus Team Hungary
4 U321 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE
5 U303 BERENCSI Benedek Crosskovácsi
6 U324 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi
7 U305 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE
8 U332 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club
9 U328 OLCSVÁRI Botond ROAD KSE
10 U325 ZSOLDOS Andor Imre Bike-Zone
11 U319 MARCZAL Marcell VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
12 U322 SIKE Roland András Bike-Zone
13 U315 KISS István Bike-Zone
14 U318 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE
15 U313 HORVÁTH Marcell Bike-Zone
16 U311 HARGITTAI Máté Bike-Zone
17 U316 KORBULY-ZAFOUREK Zoárd Superior MTB Team

U11 Lány
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U204 SZABÓ Léna FEMAT-ZKSE
2 U205 SZÜCS Júlia FEMAT-ZKSE
3 U201 KISS Nikoletta Bettina Bike-Zone

U13 Fiú
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U528 VAS Barnabás Merida Maraton Team CST
2 U523 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club
3 U518 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club
4 U524 RÓNAY Bálint Bike-Zone
5 U514 KISS Ádám György VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
6 U515 KISS Vince Dániel Bike-Zone
7 U510 HEUSCHMIDT Levente Superior MTB Team
8 U512 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club
9 U531 TÓTH József Focus Team Hungary
10 U521 NÉMETH Roland Péter Cube-Csömör
11 U507 FÜZESI Máté Dániel Superior MTB Team
12 U509 HARGITTAI Bence Bike-Zone
13 U532 SÁGI Péter Pál Superior MTB Team
14 U525 SÓGOR Bence Bike-Zone
15 U503 BENEDEK Levente Bike-Zone
16 U504 BITTSÁNSZKY Barnabás Crosskovácsi

U13 Lány
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U403 BRUCHNER Regina FEMAT-ZKSE
2 U405 KÁDÁR Eszter Focus Team Hungary
3 U401 BALI Emese Salgótarjáni HKE
4 U407 OROSZ Lili VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
5 U406 KISS Emma Lotti Bike-Zone
6 U409 TÓTH-ALMÁSI Piroska VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
7 U410 VITKOVICS Vanda FEMAT-ZKSE

U15 Fiú
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U720 PATAKI Barnabás Pilis Cross Country Club
2 U704 CSUJA Bálint Superior MTB Team
3 U714 KALMÁR Szabolcs Cube-Csömör
4 U718 LŐRINCZ Benedek Meditech Sport Club
5 U732 VRÁNICH Botond Focus Team Hungary
6 U739 VÖRÖS András Pilis Cross Country Club
7 U724 TAKÁCS-VALENT Máté Kis-Galya KSE
8 U712 HORVÁTH Áron Mihály Bike-Zone
9 U716 KOVÁCS Ákos Kis-Galya KSE
10 U711 HEGEDŰS Csaba Olivér VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
11 U735 MÓROCZ Barnabás Focus Team Hungary
12 U736 VARGA Marcell Tamási MTB SC
13 U734 HEBLING Márton VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
14 U707 FÜZESI Zoltán Mátyás Superior MTB Team
15 U738 ÁCS Péter Bike-Zone
16 U733 ZSOLDOS Levente András Bike-Zone
17 U729 TÖRÖK Huba Crosskovácsi
18 U713 ILLÉS Levente Crosskovácsi
DNF U715 KESZTHELYI Soma Superior MTB Team

U15 Lány
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U601 BOKROS Csenge Anna VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
2 U602 BUKOVÁCZ Anna Pilis Cross Country Club
3 U612 TÓTH-ALMÁSI Borbála VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
4 U613 TRÓCSÁNYI Laura VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
5 U616 LŐRINCZ Vera Bike-Zone
6 U609 SIKE Lili Alexandra Bike-Zone
DNF U607 ORAVECZ Lora Pilis Cross Country Club

U17 Férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U903 BARANYI Dávid Áron VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
2 U906 FÜLÖP Ádám István VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
3 U918 TAKÁCS Máté Cube-Csömör
4 U907 GERELY Attila Crosskovácsi
5 U913 LŐRINCZ Bendegúz Meditech Sport Club
6 U910 KATONA Tamás Crosskovácsi
7 U921 VÁRNAI Jenő Dr. Bátorfi-Agria KTK
8 U915 RIBET Matteo Superior MTB Team
9 U904 BORBÉLY Tamás Cube-Csömör
10 U920 VARGA Dániel Bence Salgótarjáni HKE
11 U909 IZSÓ Norbert AKSE
12 U917 SZOMBATI Márton Telki Bike Team
13 U912 KLEM Kristóf Superior MTB Team
14 U914 MÜLLER Bence Superior MTB Team
15 U911 KISS Milán Márk Bike-Zone
16 U908 GÖNCZI Gergely Superior MTB Team
17 U930 SÁTORI Szabolcs Bence Crosskovácsi

U17 Nő
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U807 VAS Kata Blanka Merida Maraton Team CST
2 U802 FÖRDŐS Kata Barbara Cube-Csömör
3 U804 KISS Kata Emma VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
4 U801 CZÉCZEI Flóra Cube-Csömör
5 U809 LOGVINYUK Oleksandra Temp
6 U808 PATAKI Zsóka Pilis Cross Country Club
7 U803 HEBLING Lili VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team

U19 Férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 520 FETTER Erik PCCC Bianchi
2 521 KÁDI Tamás Benjamin Cube-Csömör
3 516 VAS Balázs Merida Maraton Team CST
4 523 REHO Tom BPS MTB Team
5 524 LUKAN Pavlo BPS MTB Team
6 504 FÖRDŐS Gergő Jenő Cube-Csömör
7 510 VARGA Bálint Pilis Cross Country Club
8 522 SYLVESTER Balázs FEMAT-ZKSE
9 502 BELENCSÁK Dorián Milán Superior MTB Team
10 515 VARGA Viktor Tamási MTB SC
11 508 SZÉKELY Benedek ViniBike
DNF 505 KANYÁRI Botond ViniBike

U19 Nő
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 802 BUZSÁKI  Virág Pilis Cross Country Club-GHOST
2 803 SCHMIDEL Regina Focus Team Hungary
3 801 BUKOVÁCZ Kata Pilis Cross Country Club
4 810 BERECZKI Eszter Xterra Sport Bihor
5 804 DOROSHENKO Yulia Temp
6 805 ULICNA Andrea SK Zeleziame Podbrezová, a.s

ELIT/U23 Férfi abszolút
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 8 DINA Márton Nella Trek Team
2 14 PARTI András Nella Trek Team
3 12 VALTER Attila Cube-Csömör
4 32 TITARENKO Dmytro ISD MTB Team
5 4 SZATMÁRY András Waberer's evopro MTB Team
6 10 PALUMBY Zsombor Waberer's evopro MTB Team
7 31 KOZLOVSKYY Volodymyr ISD MTB team
8 1 BURUCZKI Szilárd Cube-Csömör
9 15 SHEVTSOV Artem BPS MTB Team
10 21 MOLNAR Ede Karoly Dinamo-BikeXpert Racing
11 5 BORSOS Benedek Waberer's evopro MTB Team
12 34 ZETÁK Michael Expres CZ- Scott Team Kolin
13 20 ADILOV Shakir Kazakhstan National Team
14 19 GOLOVACHSH ENKO Artyom Kazakhstan National Team
15 6 CSONKA Olivér Nella Trek Team
16 7 DINA Dániel Cube-Csömör
17 22 GAŠPARÍK Branislav Top Sport Team
18 13 ZOBOKI Péter VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
19 3 RADVÁNYI Norbert AKSE
20 18 KURTY Jakub Isakosport
21 2 DOLEZSAI Balázs VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
22 9 MÁHR Péter Bike-Zone
23 23 GOLIAN, Erik Top Sport Team
24 24 ŽIDEK Pavol Top Sport Team
25 11 TAKÁCS Balázs VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
DNF 16 KONYAEV Oleksandr BPS MTB Team
DNF 33 KAZANTSEV Kirill Kazakhstan National Team

ELIT/U23 Nő abszolút
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 201 BENKÓ Barbara Focus XC Team
2 203 BONTA Karina Dinamo-BikeXpert Racing

Master 1 Férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 303 HÉJJA Attila Superior MTB Team
2 304 IBRÁNYI Attila Vitalitás SE
3 321 HORVÁTH Csaba István Focus Team Hungary
4 306 KOVÁCS Attila Bike-Zone
5 305 KISS Gábor Bike-Zone
6 311 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület
7 312 NÉMETH Roland VKE Nelson-Pepperl+Fuchs MTB Team
8 302 GUBANCSIK Péter FEMAT-ZKSE
9 301 FIBECZ Zsolt Cube-Csömör
10 309 RAUSCH Péter KTM Teszt Team
11 310 KERÉKGYÁRTÓ Norbert FEMAT-ZKSE
DNF 307 KROMPÁCZKI Péter KTM Teszt Team

Master Nő
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 701 DR. CSEH Veronika Alpinbike Team Endura GIANT High5
2 702 SZEKERES Viktória KTM Teszt Team

Master 2 Férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 403 MEDGYES Gábor KTM Teszt Team
2 402 FÉSÜS László Meditech Sport Club
3 411 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület
4 401 DERVALICS Gábor FEMAT-ZKSE
5 407 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club
6 404 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör
7 408 SARKADI Tamás Cube-Csömör
8 406 SÓS SándorSuperior MTB Team

Master 3 Férfi
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 608 ROZGONYI Sándor Cube-Csömör
2 602 DR.SIMONYI Ákos Nella Trek Team
3 607 LŐRINCZ János Bike-Zone
4 609 TAKÁCS  Gábor Salgótarjáni HKE
5 606 KIRILLA László Kis-Galya KSE
6 605 KARDOS Tibor Team Pistabike
7 601 DÓZSA György Superior MTB Team
DNF 603 GÁL István József Kerékpársport 2000 SE
DNF 604 GELENCSÉR FerencSuperior MTB Team